Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

SHARM TURU PEGASUS HAVAYOLLARI İLE 3 GECE 5 GÜN

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:
26 Haziran • 03 Temmuz

Tur Fiyatlar

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
  03.07.2024Sorunuz11.033,00 TL11.033,00 TL--Taksitler »

Tur Programı

 • 1. Gün
  İSTANBUL

  Uçuştan 3 saat önce havalimanında bulunmanızı öneririz. Gerekli işlemlerin ardından, Önemli
  Not: Gece uçuşu sebebi ile otel rezervasyonunuz bugünden başlamaktadır.

   
   

 • 2. Gün
  İSTANBUL

  İSTANBUL - SHARM el SHEIKH

  Saat 00:15 Pegasus Havayollarına ait PC 632 sayılı tarifeli seferle Kızıldeniz'in İncisi Sharm'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat 30 dakikalık uçuşun ardından, Saat 01:50 Sharm'a varış. Havalimanı yetkilimizle buluşma, gerekli işlemlerin ardından, otelinize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde. Saat 11:00 Rehberinizle buluşma ve bilgilendirme toplantısı. (Buluşma saati rehberimiz tarafından önceden haber vermek koşulu ile değiştirilebilir) Panoramik şehir turu ardından gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra turlara katılabilirler. Oteldeki konaklamanız Yarım Pansiyon konseptindedir.

   

 • 3. Gün
  İSTANBUL

  SHARM el SHEİKH

  Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra turlara katılabilirler.

 • 4. Gün
  İSTANBUL

  SHARM el SHEİKH

  Kahvaltı otelimizde. Gününüz serbest. Odalar saat 12:00'da boşaltılacaktır. (Otelin de müsait olması durumunda ve rehberimize önceden haber vermek koşulu ile ekstra ücret ödeyerek odanızı havalimanı transfer saatine kadar tutabilirsiniz) İlk gece alamadığınız yemeğin yerine bu akşam yemeği otelimizde. Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer.

 • 5. Gün
  İSTANBUL

  Saat 03:20 Pegasus Havayollarına ait PC 633 sefer sayılı uçakla İstanbul'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat 30 dakika sürecek yolculuğun ardından, Saat 06:55 İstanbul'a varış

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı/Sharm el Sheikh/İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı hattında ekonomi sınıf uçak bileti
- Havalimanı Vergileri

- Sharm el Sheikh'te seçilecek kategorideki otele göre 3 gece yarım pansiyon konaklama (dilerseniz ek hizmetler bölümünden ya da Mısır'a varışta rehberimize ödeyerek Her Şey Dahil Farkı satın alabilirsiniz. Her Şey Dahil sistemleri oteldenden otele değişiklik göstermektedir. )
- Havalimanı/otel/havalimanı transferleri
- Panoramik Sharm Şehir Turu

- Mısır deneyimi olan Prontotour Profesyonel Türkçe Rehberi
- Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
ÖNEMLİ NOT: Türkçe rehberlik hizmeti yeterli kişi sayısına ulaşıldığı taktirde verilmektedir. Aksi durumda hizmetleriniz İngilizce konuşan personel ile verilmektedir. Rehberlik hizmeti Sharm karşılamalı olarak verilmektedir.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Yurtdışı Çıkış Harcı
- Ekstra Turlar

- Mısır'a vizesiz gitme imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu kapsamda Sadece Sharm el Sheikh havalimanına iniş yapıp aynı havalimanından dönüş yapılması ve Güney Sina Bölgesinden dışarıya çıkılmaması gereklidir. Kahire turuna katılacak Normal (Bordo) Pasaport hamili misafirlerimizin Mısır'a varışta kapı vizesi almaları gerekmektedir. 
- Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
- Pasaportunuzun en az 6 ay geçerliliği olması gerekir.
- Seyahat Güvence Paketi: Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır. İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır.) NOT: Seyahat Güvence Paketi fiyatı katıldığınız turun bedeline göre değişiklik göstermektedir.

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Gemi Bilgileri

  Gemi Görselleri

  Kabinler

  Yeme ve İçme

  Sosyal Aktiviteler

  Eğlenceler

Liman Bilgileri

  Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Benzer Turlar

Yorumlar